• Školský klub detí

• Školský klub je miestom pre:

• záujmové vzdelávanie
        • regeneráciu síl po vyučovaní
        • rozvíjanie tvorivosti
        • posilňovanie sebavedomia
        • komunikáciu detí a vychovávateľky, detí navzájom, vychovávateľky a rodičov

V školskom klube pracujú kvalifikované pani vychovávateľky:

I.     Valéria Kminiaková

II.    Iveta Nemogová

III.  Jana Drahovská

IV.   Ivana Šuhajdová

V.    Bc. Martina Bešinová

VI.   Ivana Botunová

VII. Mgr. Iveta Halajová

VIII. Mgr. Júlia Tomeková

1. Prevádzka školského klubu je v pracovných dňoch od  6:00 do 17:00 hod.
        2. Do školského klubu sa  prijíma dieťa, ktoré je prihlásené ( má vyplnenú prihlášku ) a uhradí platbu za školský klub. Odhlásenie dieťaťa z klubu sa uskutoční podaním písomnej žiadosti zákonného zástupcu dieťaťa .Dieťa možno v priebehu školského roka prihlásiť a odhlásiť z ŠKD vždy 3 dni pred  ukončením mesiaca.
        3. Výšku príspevku na činnosť školského klubu stanovuje zriaďovateľ MESTO ZVOLEN podľa všeobecne záväzného nariadenia Mesta Zvolen č. 215 o určení výšky príspevku na čiastočnú úhradu výdavkov v školách a príspevku na čistočnú úhradu nákladov v školských zariadeniach, ktorých zriaďovateľom je Mesto Zvolen s účinnosťou od 1.3.2023. Zákonný zástupca dieťaťa prispieva na činnosť školského klubu detí mesačne za dieťa sumou vo výške 12 €.
        4. Doporučený čas na vyzdvihnutie dieťaťa : 11:20hod., 12:15hod., 13:00hod., 14:00hod., 15:00hod., 15:30hod., 16:00hod. Samostatne uvoľnené budú deti, len podľa daného času na zápisnom lístku. Nie telefonicky!! Ak bude rodič potrebovať zmenu, oznámi to na oficiálnom tlačive stiahnutom zo stránky školy. Budova školy bude po celý deň uzamknutá pre bezpečnosť detí a ich vecí. Zákonný zástupca čaká na svoje dieťa po zazvonení do príslušného oddelenia pred budovou školy a nevchádza do priestorov šatní.
        5. Prosíme rodičov , aby deti nevyzdvihovali svoje dieťa v čase od 14.00 do 15:00, kedy sa venujeme pobytu na čerstvom vzduchu. Ďakujeme za pochopenie
        6. Činnosť prebieha v triedach, telocvični, počítačovej učebni,  školskej knižnici  na ihriskách pri škole. Tomu je nutné prispôsobiť a odievanie detí (na vonkajšie aktivity napr. tepláky).

Prípadné ďalšie otázky vám zodpovedia pani vychovávateľky školského klubu, ktoré sa tešia na spoluprácu.

Výzva pre rodičov:
        Vážení rodičia, v školskom klube uvítame pomoc formou materiálneho sponzorského daru. Využiť  pri činnostiach môžeme napríklad nepotrebný kancelársky papier z jednej strany potlačený, školské a kancelárske potreby, výtvarný materiál, hračky, stolné hry, rôzne drobnosti vhodné na odmeny pre deti.