• Štúrov Zvolen

9. 5. 2024

Dňa 7. mája 2024 sa naše žiačky L. Padyšáková, V. Morvayová, P. Flašková, H. Pavlíkova, E. Obročníkova a N. Zacharová zúčastnili na regionálnom kole súťaže v rétorike Štúrov Zvolen.
            Umiestnenie sa nám síce neušlo, ale dievčatá podali krásny výkon a odniesli si cennú skúsenosť.

• Naši budúci

3. 5. 2024

Posledné roky sa k prívlastkom mesiaca apríl pridal aj ZÁPIS DO 1.ROČNÍKA. Tak sme sa aj my dôkladne na tieto dva aprílové dni pripravili a s láskou sme očakávali našich budúcich prváčikov.

Niektorí odvážne, niektorí placho, no všetci to zvládli skvele. Nielen zábavné úlohy na chodbe, ale aj krátky rozhovor s pani učiteľkami v poriadnej školskej triede. Presne takej, aká ich čaká od septembra. Tento rok sme skúsili aj niečo nové – predškoláci dokázali, že napísať meno a nakresliť niečo milé malé, im nerobí problém. No a strihanie? To sa podarilo naozaj excelentne! No a veríme, že potešila aj ďalšia novinka – foto vo veselom farebnom rámiku.

Na takéto šikovné detičky sa už netrpezlivo tešíme.

Dovidenia v septembri!

IL