19. 10. 2023

Súťaž iBobor je slovenskou verziou informatickej súťaže Bebras (Bobor po litovsky). Slovensko patrí k skupine asi  60  európskych krajín, ktoré túto súťaž organizujú. IBOBOR je pre každého, kto rád používa počítač, rád premýšľa a chce si zmerať svoje sily v oblasti modernej informatiky, logického myslenia a práce s digitálnymi technológiam

Súťaž bude prebiehať v škole v  uvedených dňoch podľa kategórií (o presných časoch budeme informovať):

Drobec 2. - 3. roč.  - Termín: 7.11.2023

Bobrík 4. - 5 roč. - Termín: 10.11.2023

Benjamín 6. - 7. roč.  - Termín: 8. 11.2023

Kadet - 8. - 9. roč. - Termín: 6. 11. 2023

• Pozvánka pre deviatakov

9. 10. 2023

Stredná priemyselná škola dopravná vo Zvolene v spolupráci s Autoškolou Gonda pozývajú vašich deviatakov na jedenásty ročník podujatia „Zábavná autoškola“, ktoré sa uskutoční v piatok 13. októbra 2023 o 8.00 hod. v priestoroch Autoškoly Gonda, Neresnická cesta Zvolen.

V štyroch blokoch si vaši žiaci pod vedením našich študentov - „inštruktorov“, môžu vyskúšať :
            - vedomosti pri riešení rôznych dopravných situácií
            - presvedčia sa, že nehoda nie je náhoda
            - budúci modelári sa oboznámia s modelmi autíčok
            - tí odvážnejší si môžu vyskúšať jazdu na motorovom vozidle

Tešíme sa na vás!

• IT Fitness Test 2023

4. 10. 2023

Pozývame Vás - všetkých našich žiakov ako aj učiteľov našej školy na overenie Vašich vedomostí a zručností z oblasti IT pomocou IT Fitness testu: https://itfitness.eu/sk/

Ide o najväčší a najkomplexnejší spôsob spoľahlivého testovania digitálnych zručností, overený na viac ako 400-tisíc respondentoch.

Cieľom je objektívne otestovať digitálne zručnosti, a tak motivovať k aktívnemu prehlbovaniu praktických zručností, ktoré budú môcť využiť nielen dnes, no najmä v budúcnosti.

Uvedené testovanie je bezplatné, celoplošné a vypracovať ho viete aj v pohodlí svojho domova.

Výsledkom Vášho snaženia bude ocenenie uvedené na certifikáte, ktorý obdržíte po vyhodnotení testu.

Všetky informácie nájdete na stránke: https://itfitness.eu/sk/