• Školský klub detí, ZŠ J.Alexyho, Zvolen

REŽIM DŇA

Baby Tatty Teddy Clip Art Images Gallery - School Student Cartoon - Png  Download (#3434057) - PinClipart

6:00-7:30

Ranný školský klub- odpočinková činnosť(schádzanie detí, čítanie, hry a hravé činnosti, rozhovory deti – vychovávateľka, kreslenie, omaľovanky, hádanky, tajničky, odvádzanie detí do tried...)

11:20-13:10

Režimový moment – príprava na obed (osobná hygiena, úprava oddelenia, nástup na obed)
        Obed – kultúra stolovania
        Odpočinková činnosť – činnosť a hry podľa
        záujmu a potrieb detí ( čítanie rozprávok, príbehov,
        relaxácia, didaktické hry...)

Hd Cartoon Kids Activity - School Activities Clipart, HD Png Download ,  Transparent Png Image - PNGitem

13:10-13:50

Záujmová oblasť výchovy – podľa výchovného
        programu, striedanie jednotlivých záujmových oblastí
        výchovy

Cartoon Various Sports Kids on a White Background Stock Vector -  Illustration of character, ball: 72378870

13:50-15:15

Režimový moment – príprava na pobyt vonku,
        úprava oddelenia
        Rekreačná činnosť – pohybové hry na školskom
        dvore, vychádzky do okolia školy a prírody

15:15-15:50

Príprava na vyučovanie - olovrant, precvičovanie učiva, didaktické hry

Režimový moment – úprava oddelenia ,príprava na presun  do predĺženého školského klubu,

15:50-17:00

Odpočinková činnosť  v predĺženom školskom klube– činnosť a hry podľa záujmu a potrieb detí( čítanie rozprávok, príbehov, relaxácia, didaktické hry...)

Režim dňa v školskom klube detí je flexibilný, nakoľko sa prispôsobuje potrebám detí a ich zákonným zástupcom. Je ovplyvnený rozvrhom hodín a záujmovými útvarmi, ktoré deti navštevujú.