Oznamy:

Príspevok na činnosť školského klubu je potrebné uhradiť do 20.08.2023.

Obdobie od september - december 2023 v sume 48€ (12€x4 mesiace).

Číslo účtu IBAN : SK08 0200 0000 0016 3468 4058

Variabilný symbol: 09122023

Konštantný symbol: 0558

Správa pre prijímateľa: Meno a priezvisko dieťaťa.

Oznam pre rodičov detí, ktoré navštevujú ŠKD

Hmotnú núdzu si rodič vybaví vždy do 10. dňa príslušného kalendárneho mesiaca.

Príspevok v ŠKD sa neuhrádza za žiaka, ak jeho zákonný zástupca je v zozname poberateľov dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu vydanom Úradom práce , sociálnych vecí a rodiny vo Zvolene. V prípade, ak bude zákonný zástupca vyradený zo zoznamu poberateľov horeuvedených dávok je povinný uhradiť príspevok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou ŠKD v zmysle zákona NR SR č.245/2008 o výchove a vzdelávaní - školský zákon, § 114 (3).

Príspevok na činnosť školského klubu uhradiť k 20. dňu mesiac dopredu. Obdobie od septembra do decembra v sume 48,00€ (12€ x 4 mesiace) sa uhrádza do 20.augusta a obdobie od januára do júna v sume 72,00€ (12€ x 6 mesiacov) sa uhrádza do 20. decembra.

Číslo účtu IBAN : SK08 0200 0000 0016 3468 4058
      Variabilný symbol – obdobie september - december: 09122023
      Variabilný symbol – obdobie január – jún: 01062024
      Konštantný symbol : 0558
      Správa pre prijímateľa : Meno a priezvisko dieťaťa

čiara

1) Dieťa bude predčasne uvoľnené z ŠKD len na základe písomnej žiadosti rodiča na samostatnom lístku (nie v slovníčku). Žiadosť o uvoľnenie dieťaťa musí obsahovať nasledovné údaje :
         - meno dieťaťa
         - dátum, kedy má byť dieťa z ŠKD uvoľnené
         - hodina odchodu
         - čitateľný podpis rodiča
      2) Ak si dieťa príde vyzdvihnúť zo školského klubu iná dospelá osoba ako tá, ktorá je uvedená na zápisnom lístku, musí sa táto preukázať písomným poverením rodiča ( zákonného zástupcu dieťaťa )
      3) V prípade, že pre dieťa z ŠKD bude dlhodobo chodiť iná dospelá osoba ako tá, ktorá je uvedená na zápisnom lístku , musí sa táto preukázať písomným poverením rodiča ( zákonného zástupcu ) dieťaťa na celé obdobie , počas ktorého bude pre dieťa chodiť.
      4) Ak dieťa žije s jedným rodičom a je vydané súdne rozhodnutie o zákaze styku dieťaťa s druhým rodičom , je potrebné z dôvodu bezpečnosti a ochrany dieťaťa, kópiu tohto rozhodnutia predložiť príslušnej vychovávateľke dieťaťa v ŠKD.
      5) Ak sa počas školského roka zmení čas odchodu dieťaťa z ŠKD, musí túto skutočnosť oznámiť rodič písomne na samostatnom lístku ( nie v slovníku). Oznámenie musí obsahovať nasledovné údaje :
         - meno dieťaťa
         - dátum zmeny
         - čas, kedy treba dieťa z ŠKD púšťať
         - čitateľný podpis rodiča
      6) Telefonická požiadavka na uvoľnenie dieťaťa z ŠKD nebude zo strany vychovávateliek ŠKD akceptovaná.
      Uvedené opatrenia sú v súlade s vnútorným poriadkom ŠKD a sú prijaté z dôvodu ochrany vychovávateliek ŠKD, ako aj ochrany detí, ktoré ŠKD navštevujú.
      7) Tlačivá na stiahnutie

• Stránku pripravujeme

Táto stránka sa zatiaľ pripravuje